Przelewy charytatywne na rzecz Fundacji Tara w 2021 r.

W styczniu 2021 r. 99 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 50 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W lutym 2021 r. 91 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 46 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W marcu 2021 r. 54 osoby wykupiły pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 27 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W kwietniu 2021 r. 49 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 25 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W maju 2021 r. 32 osoby wykupiły pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 16 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W czerwcu 2021 r. 48 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 24 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W lipcu 2021 r. 39 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 20 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W sierpniu 2021 r. 45 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 23 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

We wrześniu 2021 r. 46 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 23 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W październiku 2021 r. 31 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 16 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara: