Przelewy charytatywne na rzecz Fundacji Tara

W styczniu 2021 99 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 50 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W lutym 2021 91 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 46 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W marcu 2021 54 osoby wykupiły pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 27 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W kwietniu 2021 49 osób wykupiło pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 25 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara:

W maju 2021 32 osoby wykupiły pierwszy moduł Metody AD za symboliczną złotówkę. Po odjęciu podatku i prowizji dla pośrednika płatności pozostało 16 zł, które przekazałam na rzecz schroniska dla koni, czyli Fundacji Tara: